“Pse mos të kemi anëtar në KSHZ?”/Taravari: Me probabilitet të madh, ASH do të shkojë vetë në zgjedhje!

INA
INA

28/09/2023

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari thotë se me probabilitet të madh, ASH do të shkojë vetë në zgjedhje, shkruan TV21. Si rrjedhojë, Taravari thotë se kjo nënkupton që ASH duhet të ketë dhe anëtarin e vet në Komisionin Shtetëror Zgjedhor.

“Neve parimisht ende nuk kemi vendosur edhe në zgjedhje si do të shkojmë, me probabilitet të madh, ASH do të shkojë vetë në zgjedhje, në atë rast, pse mos ta ketë anëtarin e vet në zgjedhje”, theksoi Taravari./tv21.tv

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

ZHAKU

Jo bashkëshorti, ja kush është fajtor për vrasjen e Liridonës sipas Zhakut

Liridona ademaj

Detaje të reja për vrasjen makabre, Granit Plava sillej në oborrin e restorantit ku po darkonin Liridona dhe Naimi, rrugës ndërruan veturat

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6974

“Me pas ditë që e ka bo djali jem atë ditë, ai sot s’ish gjallë” – Babai i Naim Murselit flet pasi arrestimit të djalit të tij(VIDEO)

INFO

NA NDIQ