Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

INA
INA

28/09/2023

Kiara ka gatuar darkën për Luizin dhe ka bërë një nga gjellrat e tij të preferuara, bizelet.

Moderatorja ndau për ndjekësit procesin e gatimit ndërsa një prej ndjekësve të saj i kishte kërkuar qëtë filmonte reagimin e Luizit.

Ky i fundit bëri një reagim epik teksa e provonte ushqimin, gjë që shkaktoi shumë të qeshura.

Ky i fundit bëri një reagim epik teksa e provonte ushqimin, gjë që shkaktoi shumë të qeshura.

“Kur i ke gatuar i ke qarë me lot dhe loti ka kripë”, dëgjohet të thotë me humor Luizi teksa vuri dorën duke mbuluar fytyrën.

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

ismet bexheti

Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INFO

NA NDIQ