Pse pikërisht me 6 maj është zgjedhur data e finales së BBVA?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/05/2023

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” mbrëmë ka qenë astrologia e njohur Meri Gjini.

Ajo ka zbuluar çdo detaj në lidhje me katër finalistët e këtij edicioni të Big Brother VIP bazuar në ditëlindjet e tyre dhe gjithashtu është ndalur edhe tek data e përzgjedhjes së finalës së madhe më 6 maj.

Ajo që është interesante pavarësisht konkurrentëve apo pjesëmarrësve ose ata që do të jenë yjet e darkës ka të bëjë me zgjedhjen e datës. Jemi në një ndikim të drejtpërdrejtë të një eklipsi i cili ndodh në datën 5 në darkë dhe që gjatë gjithë ditës në datën 6 është në hyrje të drejtpërdrejtë Diell, Uran dhe Hëna përballë tyre.

Pra një ditë që veç surprizat nuk kanë të sosur pra duket sikur do e mbani emocionin në maksimum. Pavarësisht se përfshihen finalistët që edhe ajo ishte një koicidence, që nuk më duket shumë koicidence sepse të gjithë dikush në një pozicion apo në një tjetër kishin hyrje shumë të forta, pozitive me planetin e fatit.

E kishin faktorin e të papriturës në atë datë, por ajo që më bëri përshtypje që e thashë edhe me humor është e sigurtë që keni diskutuar para se të vendosni datën me dikë që merret me astrologjinë sepse nuk ka mundësi. Realisht është një ditë që ju që do të jeni pjesë e tij emocionet do ti keni në vazhdim dhe lehtësisht të pakontrollueshme.

Do të shkarkohet lodhja e javës sepse ishte një javë me ngarkesa të mëdha shumë dhe do të japi mundësinë që njerëzit të harrojnë problematikat që kanë pasur të mbartura.
Por astrologia ka shtuar se një nga gjërat e tjera interesante është harta e pjesëmarrësve më saktë e finalistëve. Për të zbuluar më shumë se kush parashikohet të fitojë Big Brother VIP sipas astrologes shiko më poshtë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ