Pse po mbahen të mbyllura për 100 vjet objektet arkeologjike shqiptare në Shkup? (Video)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

Marin Mema

Të gjithë këto objekte arkeologjike mbahen të mbyllura në një depo në Shkup prej të paktën 100 vjetësh ! Arsyeja është e lehtë për tu kuptuar ! Linku i plotë i emisionit ➡️ https://youtu.be/GaqjojpmK0k

SHKUPI ❤️

 

https://youtu.be/GaqjojpmK0k

TË FUNDIT
33 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
2 orë
LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë
2 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
2 orë
Ulen çmimet e derivateve të naftës
6 orë
Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit

ME TE LEXUARA

1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
2 orë
LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë
20 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale
33 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
15 orë
CNN zbulon prapaskenat, ja kur e mori Joe Biden vendimin përfundimtar për t’u tërhequr nga gara për President

LEXO MË SHUMË

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

fature-market

LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës

sleep-gjumi-baby

Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit

Saranda

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

liqeni i ujmanit

Sulmi në Liqenin e Ujmanit, policia identifikon një të dyshuar

Tabanoc kufi

LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

vullnet poshka biden

Demokratët të ndarë për kandidatin për president pas largimit të Biden, kush do t’i prijë garës?!

INFO

NA NDIQ