PSG e do Moratan

PSG është vënë pas Alvaro Moratas.

Sulmuesi më i mirë i të gjitha kohërave për Paris Saint Germainin, Edinson Cavani, po luan sezonin e fundit në Francë.

Sipas mediave franceze, PSG-ja është vënë në kërkim të një zëvendësuesi për Uruguaianin dhe prioritet është sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata.

Përveç Moratas, PSG-ja po e monitoron edhe Patrik Schickun e Romës. /Gazeta Express/

 

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/sport/psg-e-do-moratan-495807/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright