PSG-ja merr vendimin e bujshëm

ina-online
ina-online

22/07/2023

Duket se këto janë ditët e fundit të Kilian Mbapesë tek PSG-ja. Arsyeja është bërë përjashtimi i tij nga turneu parasezonal në Japoni.

Muajin e kaluar, ai e informoi klubin se nuk do të rinovonte kontratën dhe për t’u larguar verën tjetër si një transferim i lirë.

Megjithatë, PSG-ja tani do të dëgjojë ofertat për 24-vjeçarin pasi presidenti Naser Al-Khelaifi insistoi që ylli duhet të rinovojë kontratën ose do ta nxjerrin në shitje.

Parizienët ndjehen të tradhtuar pasi besojnë se futbollisti ka rënë dakord tashmë për një transferim falas me Real Madridin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rip-600x360

Vdes në detyrë në Jarinjë një polic kufitar i Njësisë Speciale

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

granit plavaa

Të burgosurit tentuan ta sulmojnë Plavën: Tre të dyshuarit për vrasjen e Liridonës shpërndahen në burgje të ndryshme

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

INFO

NA NDIQ