PSG ka gjetur një yll për të zëvendësuar Neymarin

ina-online
ina-online

15 Gusht, 2023

PSG ka filluar të kërkojë një zëvendësues për Neymar. 31-vjeçari amerikano-jugor është afër bashkimit me Al-Hilal.

Sipas gazetarëve të Gazzetta dello Sport, Federico Chiesa, anësori i Juventusit, ka rënë në vëmendjen e gjigantit parizien.

Zonja e Vjetër është gati të ndahet me lojtarin nëse ofrojnë 50-60 milionë euro për të. Kontrata aktuale e skadon në verën e vitit 2025.

Në sezonin e fundit të kampionatit italian, Chiesa luajti 21 ndeshje për skuadrën torineze.

Sulmuesi shënoi dy gola dhe pesë asistime.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

montella

Montella, trajneri i ri i kombëtares së Turqisë

rumani huligan kosove

Media hungareze thumbon rumunët për Kosovën

kombetarja fitore shqiperi

Fitorja ndaj polakëve e ngjit tri vende Shqipërinë

xherdan shaqiri

I ndodhi e papritura Xherdan Shaqirit

inzaghi

Inzagi del në mbrojtje të Asllanit: Do të bëja sërish zgjedhjet e fillimit

uefa

UEFA dënon ashpër FSHF, shkak janë fizhekzjarret ndaj Polonisë

Amir-Rrahmani-600x360-1

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

CHelsea

Pronarët e Chelseat duan të përgjysmojnë shpenzimet e pagave në ekip

Hakim-Ziyech

Hakimi nuk ka dyshime për “yllin” e futbollit që meriton Topin e Artë

INFO

NA NDIQ