PSG realizon dy gola ndaj Borussia Dortmund

Picture of ina-online
ina-online

19/09/2023

PSG-ja pret në “Parc des Princes” Borussia e Dortmundit në një tjetër supersfidë të “Grupit të Ferrit”.

Mbappe (59’) dhe Hakimi (53’) kanë shënuar për rezultatin 2:0 në favor të PSG-së.

Pjesa e parë është mbyllur me shifrat 0:0.

Të dyja skuadrat kërkojnë ta nisin sa më mirë këtë sezon në Ligën e Kampionëve dhe do të luftojnë për të marrë maksimumin.

Francezët vijnë nga një disfatë në kampionat, ndërsa gjermanët nga një fitore me përmbysje.

TË FUNDIT
9 orë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
10 orë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
10 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
10 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
10 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri
1 ditë
Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur
10 orë
Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”
10 orë
Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!...
10 orë
Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë
10 orë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

LEXO MË SHUMË

manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

lukaku

Lukaku fshin nga rrjetet sociale fotot me ish-skuadrat e tij… Napoli tani më pranë

araujo

Araujo operohet në Finlandë, rikthimi te Barcelona pas festave të fundvitit!…

perez real

Florentino Perez është më i suksesshmi, por jo më i pasuri! Ja presidenti që udhëheq listën e “Forbes”

Hans flik hansi flick

Hansi Flick: Shumë pasion te Barcelona, duam t’i bëjmë njerëzit të lumtur

keidi bare

Keidi Bare mbetet në Spanjë, gati firma me klubin e ri

anceloti

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një vend, do ta fus diku

INFO

NA NDIQ