Publikohen analizat e Luiz Ejllit, tregojnë se ka probleme shëndetësore!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Prej disa ditësh tashmë,tema kryesore është këngëtari Luiz Ejlli i cili ngjalli polemika në mbarë Shqipërinë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.Ai në një rrëfim me Kiarën i tha se vuante nga një sëmundje e rrallë dhe në “Prime” mohoi gjithçka duke thënë se po fliste për një shokë.

Në live ai ju drejtua spitalit ku bëri disa kontrolle dhe nga mjekja u konstatua se gjithçka ishte në rregull me të dhe kjo ndezi furinë e banorëve të tjerë.Populli që e ndjek ndërkohë shikon vetëm 1 fajtor..produksionin!

“Kryefjala” ka siguruar përgjigjen e analizave të cilat nuk janë dhe aq në “rregull” sa u fol të martën.

Një nga analizat ka dalë mbi normë dhe është neutrofile,shenjë që tregon sëmundje nga e cila mund të vuajë një person.

Mjekë të cilët kanë parë këto përgjigje,konstatojnë se nuk janë aq të rregullta dhe se Luizi mund të vuajë nga ‘bronkiektazi'(sëmundje që prek muret e bronkeve,trash venat e gjakut dhe mushkria bëhet më e predisponueshme për të marrë infeksion)

Image
TË FUNDIT
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

15 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ