Publikohen çmimet e reja të karburanteve në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

05/10/2023

Çmimi i benzinës BS-95 prej mesnatës do të ulet për 2,5 denarë për litër, shkruan TV21. KRRE ka vendosur që edhe çmimi i benzinës BS-98 të ulet për 3 denarë. Çmim i naftës mbetet i njëjtë.

Çmimi i derivateve:

EUROSUPER BS–95 83,50 (den/litër)

EUROSUPER BS–98 85,50 (dena/litër)

Nafta 86.00 (denarë/litër)

Vaji ekstra i lehtë 85.00 (denarë/litër)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatmir mexhiti

Mexhiti: Në qeveri do ta ngre çështjen e të punësuarve me kontratë të përkohshme në MSH

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

oliver spasovski

Arma e lidhur me vrasjen e dyfishtë është e në ekspertizë, ndarja e më shumë informatave nuk është e mirë për hetimin, thotë Spasovski

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

oliver spasovski

Spasovski: Inspektorët do të mbajnë përgjegjësi nëse vërtetohet se kanë shpërndarë informacione për vrasjen e Vanjës

protesta cashke

Protesta në Çashkë, disa prindër kundërshtojnë paralelen në gjuhën shqipe

Kodra-e-Diellit_11_1

Më së ftohti dhe më së shumti dëborë në Kodrën e Diellit

INFO

NA NDIQ