Publikohet audio-inçizimi më i ri nga sulmi terrorist i 11 shtatorit

0

Dje janë bërë 17 vjet nga kryerja e sulmeve terroriste në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Me 11 shtator të vitit 2001, terroristet me aeroplanin e rrëmbyer përplasën për kullat binjake në Nju Jork dhe u sulmojnë Pentagonin.

Më poshtë gjeni një audio-incizim i ri pak para se aeroplani të përplasej për kullat dhe bisedat pak para se të ndodh sulmi./Indeksonline/

https://www.liveleak.com/view?t=98o14_1536733878