Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

Picture of INA
INA

19/05/2024

Gazetari Ronaldo Sharka sot e ka ftuar në emisionin e tij Erjolën.
Gjatë intervistës ai e ka publikuar bisedën mes Romeos dhe Erjolës.

Romeo e ka ftuar Erjolën për kafe, ndërsa kjo e fundit i ka kthyer ashpër.

Shiko videon:

https://www.instagram.com/reel/C7J8dgYt1-q/?igsh=d2FhcTl0c2hqbTg2

TË FUNDIT
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
23 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
23 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

23 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
23 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ