Publikohet “Fatkeqësia” e Mozzikut

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/03/2023

Reperi Mozzik ka lansuar këngën e re “Fatkeqësi”.

Ky projekt vjen me tekst nga vet reperi, ndërsa është kompletuar edhe nga ana vizuale nga produksioni Sekuencë.

Protagoniste e klipit është Efi Dhedhes. Ndërasa aknë kaluar vetëm 9 orë nga publikimi i këngës në Youtube dhe ka arritur afër 200 mijë kikime./21Media

TË FUNDIT
3 orë
Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)
3 orë
Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?
6 orë
Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)
11 orë
Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin
11 orë
Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim (FOTO)
13 orë
Vdes aktorja Shannen Doherty, Brenda e ‘Beverly Hills, 90210’
13 orë
Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram
13 orë
Edona James bombastike nga shtrati
12 orë
Në pritje të fëmijës së parë? Rike Roçi: "Do jem një mami shumë e ëmbël! Është ëndrra ime..."
11 orë
Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

LEXO MË SHUMË

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

kiara

Luizi batuta me thënien e Kiarës (foto)

Drini Zeqo

Nga sëmundja e motrës e deri te vdekja e babait, Drini Zeqo rrëqeth me rrëfimin

Tayna Tajna

Pas rikthimit Tayna merr tjetër vendim, a do te pendohet?!

rike roci

Në pritje të fëmijës së parë? Rike Roçi: “Do jem një mami shumë e ëmbël! Është ëndrra ime…”

edona james

Edona James bombastike nga shtrati

luana

Luana Vjollca tregon format atraktive me një fustan të shkurtë, në fotografitë e publikuara në Instagram

shanen doherty

Vdes aktorja Shannen Doherty, Brenda e ‘Beverly Hills, 90210’

INFO

NA NDIQ