Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

Picture of INA
INA

15/06/2024

Këngëtari Luiz Ejlli ka publikuar këngën e tij më të re, në bashkëpunim me Melindën.

Kënga titullohet “Shqiptare” dhe për një orë numëron mbi 600 mijë shikime në Youtube.

Si Luizi ashtu edhe Melinda janë veshur me motive shqiptare.

TË FUNDIT
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
5 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
5 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

ME TE LEXUARA

5 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë
5 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
5 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
3 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
3 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

LEXO MË SHUMË

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

INFO

NA NDIQ