​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

Picture of ina-online
ina-online

30/05/2024

Trajneri i Kombëtares së Kosovës ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet miqësore të muajit qershor.

Në listë janë përfshirë një numër i madh i lojtarëve nga Superliga e Kosovës.

Emërllahu, Krasniqi, Dellova, Hazrollaj, e Hyseni janë në mesin e lojtarëve të ftuar nga trajneri Franco Foda.

Kjo është lista e plotë:

Image

TË FUNDIT
4 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
7 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
7 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
7 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
7 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

19 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë
7 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë
7 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
7 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
7 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
7 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
1 ditë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime
4 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
1 ditë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ