Publikohet “Moj dashni” nga Butrint Imeri, klipi i realizuar i tëri në një baushtell

INA
INA

28/07/2023

Mesnatën e kaluar, Butrint Imeri, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Moj dashni” mban titullin kënga e realizuar edhe me klip, shkruan lajmi.net.

Muzika dhe producimi i këngës është bërë nga BigBang në studion e RedBox Entertainment.

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit Sekuencë.

Artisti ka bërë një paraqitje të shkëlqyer në klip, ku i tëri u realizua në një ndërtimtari, me një sërë protagonistësh të tjerë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ