Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

01/10/2023

Drejtori i policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë.

Ai gjithashtu ka prezantuar edhe momentin e sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku.

“Vrasja e tij ka ndodhur me detonim të minës antikëmbësorike të detonuar nga afërsia me teledirigjues dhe me bateri elektrike që është përdorur nga grupi terrorist”, u shpreh ai.

Konferenca  po vazhdon…

TË FUNDIT
1 orë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
3 orë
Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut
4 orë
Pas Deçanit, Begaj do të shpallet qytetar nderi edhe në Drenas
4 orë
Parlamenti spanjoll nesër debaton propozimin për njohjen e Kosovës
4 orë
Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

ME TE LEXUARA

21 orë
Gjenerali Clark: LDK-ja ishte arsyeja e suksesit të intervenimit të NATO-s në Kosovë
4 orë
Pas Deçanit, Begaj do të shpallet qytetar nderi edhe në Drenas
14 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
3 orë
Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut, pasdite paralajmërime për shi
13 orë
Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara
1 orë
Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit
1 ditë
80 vjetori i gjenocidit ndaj çamëve shënohet edhe në RMV

LEXO MË SHUMË

xhaferi mickovski]

Xhaferi ia dorëzoi mandatin Mickoskit

Mickoski

Kush është Hristijan Mickoski, kryeministri i ri i Maqedonisë së Veriut

bajram begaj

Pas Deçanit, Begaj do të shpallet qytetar nderi edhe në Drenas

spanja kosova

Parlamenti spanjoll nesër debaton propozimin për njohjen e Kosovës

kombetarja

Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë

biden-trump

Çfarë pritet prej debatit presidencial Biden-Trump?

Maqedonia-Shqiperie-BE-EU-Bruksel-Bashkimi

Ministrat e BE-së takohen sot në Luksemburg me kryediplomatët e gjashtëshes ballkanike

Qeveria E RMV

Votohet Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut

Bilall Kasami

Kasami: Ndryshimi erdhi, shqiptarët u çliruan nga regjimi

INFO

NA NDIQ