Publikohet promo e episodit të 129-të, Adelina kthen në studentë profesorët e “O Sa Mirë” (Video)

Seriali i njohur “O Sa Mirë” vazhdon të sjell episode të reja plot humor për shikuesit nga java në javë.

Me ardhjen e këngëtares Adelina Ismaili në serial si drejtoresha e shkollës, gjërat kanë ndryshuar.

Ajo vendosi javën e kaluar që profesorët e shkollës t’u riktheheshin bankave shkollore, për të kryer edhe njëherë studimet nga fillimi.

Dhe këtë javë, urdhri i saj u vu në zbatim, dhe në promon e episodit të 129-të mund të shohim se si Llukmani, Arbnori, Hakiu dhe të tjerët janë të veshur me uniformat e shkollës.

Ndërkohë, Sasa si gjithmonë do të vazhdoj të bëjë sherr me kundërshtaren e saj më të madhe, Xhesikën.

Episdo i 129-të do të publikohet të dielën, në ora 21:00. /Telegrafi/

https://youtu.be/BJK7LKi4ZGU