Publikohet video, Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

INA
INA

28 Maj, 2023

Sonte në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit ka festë.

Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe, në të cilën ka mbledhur familjarët dhe shoqërinë.

Për këtë rast Shyhretja i ka dedikuar një këngë nipit të saj, Matinit.

Në këtë festë po marrin pjesë fytyra të njohur të showbizit./21Media

Shiko videon KËTU

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ