Publikohet videoja, tjetra banore e “Big Brother” del në ekran me gjoksin jashtë gjatë transmetimit live

Javën e kaluar teksa Arbana ka hapur lidhjen me shtepinë duke nisur spektaklin, Semi ëshë hasur me një situatë aspak të zakonshme.

Duke hekurosur asaj i ka rënë xhaketa dhe i ka dalë komplet gjoksi jashtë. Ajo është përpjekur ta mbulojë dhe është kaluar me një batutë nga Arbana.

Epo ndodh edhe kështu, se e hoqi vete apo i ra këtë e gjykoni ju!