Publikoi audio-incizimin ku Xhuli i kërkoi takim në një hotel, Getinjo e fshinë dhe kërkon falje

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/02/2023

Publikoi audio-incizimin ku Xhuli i kërkoi takim në një hotel, Getinjo e fshinë dhe kërkon falje

Reperi nga Ferizaj, Getinjo ka fshirë audio-incizimin e Xhulit në WhatsApp, e cila i kishte kërkuar që të takohej në një hotel në Prishtinë para se të hynte në BBVK.

Kjo pasi pati reagime të shumta nga familjarët e Xhulit, të cilët ia tërhoqën vërejtjen publikisht reperit, duke thënë se nuk do ta linin këtë punë me kaq.

Reperi ka kërkuar menjëherë falje për gabimin e bërë, teksa ka bërë një sqarim të gjatë në InstaStory.

Getinjo ka reaguar kështu pas deklaratave ngacmuese të Xhulit ndaj Vivienit, të cilën e gjykoi për gjendjen e saj ekonomike.

Përndryshe, dihet se arsyeja e mbështetjes së Getinjos ndaj Vivienit është për faktin se dyshja krijuan një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova – gjatë kohës sa Getinjo ishte pjesë e saj.

TË FUNDIT
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
10 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
20 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

ME TE LEXUARA

18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
10 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
1 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
1 ditë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

LEXO MË SHUMË

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

INFO

NA NDIQ