Punëtorja rrihet nga dy persona dhe grabitet marketi në Shkup

ina-online
ina-online

10/01/2024

Një grabitje ka ndodhur në njërën nga komunat e Shkupit – Aerodrom. Një punëtore është rrahur nga dy persona dhe më pas ia kanë marrë paratë. Kryerësit e veprës penale mbeten të pakapshëm për organet e rendit, transmeton TV21.

“Më datë 09.01.2024 në ora 20.50 në SPB Shkup është denoncuar se në një market në rajonin e komunës së Aerodromit dy persona e kanë rrahur një punëtore dhe ia kanë marrë paratë. Ndërmerren masat për zbardhjen e rastit” – thuhet në njoftimin e MPB-s.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

INFO

NA NDIQ