“Puthja e gabuar” e kryeministrit libanez (VIDEO)

INA
INA

30/03/2024

I gatshëm për të pritur homologen e tij italiane ishte kryeministri libanez Najib Mikati, por nxitimi i tij dhe ndoshta errësira e tradhtuan.

Mikati besoi se përshëndeti me një shtrëngim duarsh dhe puthi kolegen Giorgia Meloni dhe menjëherë pasi Mikati zuri vendin në tapetin e kuq për të ecur me Melonin drejt godinës së aeroportit, në atë moment një koleg e njoftoi se kishte gabuar, përcjell tesheshi.

Gruaja që ai përshëndeti ishte Patricia Scurti, e cila zbriti nga avioni me dy çanta.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

UNICEF refugjate

UNICEF përsërit thirrjen për armëpushim pasi numri i fëmijëve të vrarë në Gaza tejkalon 14 mijë

nafta tregjet

Rritet çmimi i naftës menjëherë pas sulmit të Izraelit drejt Iranit

sulmet iriani izrael mbrojtja raketore raketa

CNN: Izraeli e sulmon Iranin

sulmet iriani izrael mbrojtja raketore raketa

Izraeli për çka i shpenzoi 1.5 miliardë dollarë për një natë?

lindja mesme iran irak izrael

Pse Irani sulmoi Izraelin – dhe pse janë armiq?

Antonio Guterres

Sulmet iraniane/ Shefi i OKB-së: As rajoni dhe as bota nuk mund të përballojnë një tjetër luftë

sulmet iriani izrael mbrojtja raketore raketa

Reagimet nga SHBA, Franca, Britania dhe Egjipti

sulmet iriani izrael mbrojtja raketore raketa

Izraeli: Do përgjigjemi ndaj çdo shteti që lejon kalimin e dronëve nga Irani

sulmet iriani izrael mbrojtja raketore raketa

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

INFO

NA NDIQ