Puthja e parë në “Big Brother Kosova”, por jo nga çifti që pritej

INA
INA

13/11/2023

Dinamikat në “Big Brother Kosova” kanë marrë një drejtim të ri, madje edhe në fushën e ndjenjave. Disa prej personazheve që kanë rënë në sy për raportin e tyre të ngushtë, orët e fundit edhe kanë deklaruar interesin që kanë për njërin-tjetrin.

Në një kohë kur të gjithë prisnin që dyshja e shumëpërfolur Azem dhe Alba të konfirmonin me një puthje lidhjen e tyre brenda shtëpisë së vëzhguar, në fakt një konfirmim romance erdhi nga një çift tjetër.Ishin Adri dhe Ilirjana ata që, të nxitur nga të gjithë banorët e tjerë, konfirmuan me një puthje në buzë pëlqimin për njëri-tjetrin dhe nisjen e një lidhjeje në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Puthja erdhi pas këmbënguljes së të gjithë banorëve, të cilët u qëndruan te shtrati dhe u kërkuan që ta konfirmonin se ishin çift me njëri-tjetrin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ