Puthje dhe momente romantike, Don Xhoni kapet mat me modelen ruse

INA
INA

23 Maj, 2023

Po, Don Xhoni është rikthyer me ex-in dhe këtë e ka bërë me dije vetë Ariana. Modelja ruse ka ndarë në Instagram-in e saj një foto në makinë duke u puthur me reperin, te cilën e ka fshirë shpejt.

Jo vetëm kaq! Dyshja po shijojnë edhe disa momente relaksi në Mal të Zi. Edhe këtë detaj e ka treguar po Lirey.Ajo i ka kthyer përgjigje një ndjekësje në rrjetet sociale e cila ka komentuar “Don Xhon Era Istrefi” poshtë videos së saj. “Ai është në Mal të Zi pa “Era bitches”,-ishte kundërpërgjigja e modeles ruse.

Kujtojmë që pas disa kohësh së bashku, rreth një vit më parë ishte Ariana Lirey ajo që bëri me dije po në Instagram se i kishte dhënë fund lidhjes me Don Xhonin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara-foto

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

mihrije naim abazi

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

kejvina_1549923135-3556923

Nuk do ta shohim më kurrë në ekran? Kejvina Kthella zbulon vendimin drastik

nikos-vertis

A e dinit se ylli i muzikës greke Nikos Vertis ka rrënjë shqiptare?

bora zemani vin veli

Si rrallë herë ish partneri i Bora Zemanit, Vin Veli flet për të birin e tyre

ronaldo-sharka

Ronaldo nuk lë rehat Kristin, i poston videon në prezencën e një vajze misterioze

diola desta

Diola Dosti tregon arsyet e ndarjes me bashkëshortin

Luizi dhe Kiara

Fansat pubikojnë foto të Kiares dhe Luizit, ja si duken në përditshmëri

big-brother-vip-albania-luizi

Përfundon miqësia e ngushtë mes dy ish- banoreve të “Big Brother”

INFO

NA NDIQ