Puthje mes Oltës dhe Sara Hoxhës (video)

Picture of INA
INA

08/07/2023

Nëse po prisni të shihni duke u puthur në buzë Olta Gixharin dhe Luiz Ejllin, jeni ende herët.

Por nuk iu a pret mendja… Olta Gixhari është puthur në buzë me Sara Hoxhën dhe kjo jo në kuadër të filmit.

Ka qenë Sara Hoxha e cila ka ndarë videon, të cilën e ka zgjedhur për të uruar Olta Gixharin në ditëlindjen e saj.

“U bëfsh edhe 100 motër. Të uroj sa më shumë njerëz të njohin siç të njoha unë. Ti ke një zemër të mirë dhe je gallatë”, është ky urimi i Sarës për Oltën e cila feston sot 37-vjetorin e lindjes.

https://vm.tiktok.com/ZM29gWPmm/

TË FUNDIT
4 minuta
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
5 minuta
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
13 minuta
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
13 minuta
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
5 minuta
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
4 minuta
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

LEXO MË SHUMË

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

INFO

NA NDIQ