Putin bën një vizatim të çuditshëm, këshilltari i ministrit ukrainas pyet: A ka psikologë që nxjerr ndonjë përfundim nga punimi i tij

ina-online
ina-online

30 Qershor, 2023

Presidenti rus Vladimir Putin mori pjesë në “Forumin e Iniciativave Strategjike”, të enjten dhe organizatorët i kërkuan atij të vizatonte diçka në një tabelë të mençur.

Ai mori një laps dhe vizatoi një fytyrë humanoide mjaft të çuditshme, me një kokë dhe flokë të çuditshme në tabelë pranë grafikëve dhe operacioneve matematikore.
Presidenti rus ishte padyshim krenar për punën e tij dhe përfundimisht e nënshkroi atë, transmeton Telegrafi.

Këshilltari i Ministrit të Punëve të Brendshme të Ukrainës, themeluesi i Institutit të së Ardhmes dhe kritiku i ashpër i Putinit, Anton Gerashchenko, publikoi një video ku shfaqet presidenti rus në rolin e një ‘artisti’.

“Putin vizaton. A ka ndonjë profesionist midis ndjekësve të mi që mund të komentojë këtë? E di që psikologët mund të nxjerrin disa përfundime nga vizatimet e njerëzve. Do të isha i lumtur të publikoja një analizë të mirë”, shkroi Gerashchenko.

Njerëzit shpejt iu bashkuan duke u tallur me Putinin, ku disa e krahasuan vizatimin e tij me Towelie nga South Park. /Telegrafi/

Shiko vizatimin KËTU

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kina

SHBA paralajmëron për planet e Kinës për mbizotërimin e informacionit

azil

Po rritet pakënaqësia e gjermanëve me politikën e migracionit, shikoni sa vota do të fitonte AfD

biden-trump

Biden intesifikon sulmet ndaj Trump, bën kritikën më të fortë deri më tani

wagner-vagner

Putin takohet me ish-komandantin e Wagner-it

stoltenberg nato

Shefi i NATO-s thotë se po fiton terren ofensiva e Ukrainës

wagner

Mbretëria e Bashkuar: Ish-luftëtarët e Wagner kthehen në Ukrainë

Kim Jong

Zgjerimi i forcës bërthamore verikoreane tani parashihet edhe me ligj

Tajvan_nendetese_AP-780x470

Tajvani prezanton nëndetësen e parë teksa rrit mbrojtjen kundër Kinës

Zelenski

Zelensky: Nuk kemi alternativë tjetër përveçse të jemi më të fortë

INFO

NA NDIQ