Qëllohet me armë ndaj një personi nga Zhelina

INA
INA

14 Gusht, 2023

Më datë 13.08.2023 në ora 21.40 në SPB-Tetovë, Sh.R. nga Zhelina e Tetovës ka raportuar se në një parking në fshatin Siriçinë, personat D.A., O.R. nga fshati Çegran dhe një person tjetër kanë qëlluar me armë zjarri ndaj djalit të tij S.A. nga Zhelina, gjatë së cilës i është marrë një çantë me para dhe dokumente personale. Sipas raportit, S.A. dhe personat në fjalë kishin marrëdhënie të pazgjidhura borxh-kreditor dhe procese gjyqësore në Zvicër. Një ekip hetimor nga SPB-Tetovë ka kryer këqyrje dhe po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit, pas së cilës kundër të përfshirëve do të ngrihen kallëzime përkatëse./TS

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

adnan-neziri

Neziri: VMRO-ja ka mbështetur ligjin për Amnisti në takimin me ministrin Lloga

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

kovacevski talat xhaferi kuvend

Kovaçevski: Nuk do të ketë amnisti për të dënuarit e rastit “Monstra”

burgu-idrizove

Ligji për amnisti në Maqedoni, pritet lirimi i 286 të burgosurëve

Canak

Çanak tronditë Serbinë: Grupet kriminale u mbështetën nga qeveria e Serbisë

INFO

NA NDIQ