Qëndroi një natë në izolim, Luizi i ka disa fjalë për Kiarën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/01/2023

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes kanë qenë dy nga banorët që qëndruan një natë në izolim në një dhomë vetëm, si fitues të “The Voice of Big Brother”.

Ata u shpëtuan nga banorët e tjerë në këmbim të dhjetë mijë eurove nga çmimi final.
Lexo Edhe:

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=75dc8eb4-2edd-4120-b163-72c1784cb0ff

Luizi i tha Kiarës se e mori shumë malli për të dhe se brenda në dhomë, mendonte nëse ajo po ia dilte dot apo jo vetëm.

Prezantuesja nga ana tjetër i tha atij se sot e rrethuan të gjithë banorët, duke e komentuar raportin e tyre.

“Në mëngjes isha në këmbë dhe i kisha të gjithë, por kam qenë shumë mirë”.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=77a6a825-e12f-44f2-b9d6-eaa90b6ff4de

“A e di sa më mori malli, për të madhin Zot”, tha Luizi.

Olta, Amosi dhe të tjerët, nisën sot me ‘sulme’ ndaj Kiarës, sërish lidhur me debatin e përhershëm, marrëdhënien mes saj dhe Luizit. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=defa4b86-aff4-4c29-b739-ab7351fc1434

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ