Një qen hidhet nga kati i shtatë i një ndërtese në Tetovë (FOTO)

ina-online
ina-online

23/03/2024

Një video shqetësuese me një qen që bie nga ballkoni i një ndërtese është bërë virale në rrjetet sociale.

“Një 58 vjeçar me inicialet G.Z. dje (22 mars) në ora 18:40 ka raportuar në SPB Tetovë se rreth orës 17:00, një qen ka rënë nga ballkoni i një objekti në ndërtim në rrugën “Blagoja Toska” në Tetovë, përballë objektit ku ka banuar, nga kati i gjashtë dhe pak më pas ka ngordhur. Sipas njoftimit dy zjarrfikës tetovarë po tentonin ta kapnin qenin në objekt. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, thotë MPB.

Në video dëgjohet qeni duke qarë para se të bjerë nga një lartësi e madhe dhe nga ndërtesa dëgjohen zëra.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vlen llogo

VLEN: Bujar Osmani është supermjeshtri i korrupsionit në këtë shtet

mpj22-696x385

Maqedonia e Veriut formon shtab krize për evakuimin e shtetasve nga Lindja e Mesme

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

INFO

NA NDIQ