Qentë endacak bëjnë “kërdi” në Kërçovë, pëson edhe një fëmijë

Picture of ina-online
ina-online

09/08/2023

Gjatë ditës së djeshme, më datën 08.08.2023 rreth orës 20:00, shtetasi R.M (44) nga Kërçova ka raportuar në stacion policor të Kërçovës se vajza e tij e mitur është kafshuar nga një qen endacak në rrugën “Janko Mihajloski” në qytetin e Kërçovës.

Ndërsa në njëjtën ditë shtetasi Z.N.(33) nga Kërçova ka raportuar se është kafshuar nga një qen endacak në bulevardin “Çlirimi” në Kërçovë./TS

TË FUNDIT
2 orë
Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend
3 orë
MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!
3 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve
3 orë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
4 orë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!

ME TE LEXUARA

10 orë
Azizi: Në vitin 2016 ra regjimi i Gruevskit, sot po bie regjimi i Ali Ahmetit (VIDEO)
4 orë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!
15 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
9 orë
Derisa Kuvendi po debaton për Qeverinë e re, kryeministri Xhaferi nën hije duke u freskuar (FOTO)
3 orë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
15 orë
Euro 2024, arenë e rivaliteteve ballkanike
9 orë
Petrovska: Hipokrizi që një kandidat për ministër është ndjekës i regjimit të Putinit
3 orë
NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

LEXO MË SHUMË

IMG_3504

Murati: Shpresoj që një ditë do të flas në gjuhën turke në këtë Kuvend

IMG_3503

MAQEDONI “Skopje Pride” për herë të pestë në Shkup!

NORTH MACEDONIA IDENTITY 1

NYT: Përmendoret në Shkup janë kryesisht të heronjëve bullgarë, Skënderbeu i shqiptarëve

ilir meta monika kryemadhi

Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

kombetarja mitaj asani bajrami

Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!

Halim-Hyda

Pse e ashtuquajtura “Marrëveshja e majit” nuk paraqet obligim juridik ndaj askujt?

Saranda Imeri

Saranda Imeri Stafai përcjell një porosi nga Kuvendi

IMG_3485

Aleanca Demokratike Boshnjake dhe Këshilli Kombëtar Boshnjak ngrisin kallëzim penal kundër Ivan Stojiljkoviqit

qeveria

“Zv/km e parë” e parasheh rregullorja e Qeverisë. Mexhiti: do të jem unë, kemi marrëveshje me Mickoskin

INFO

NA NDIQ