“Qesh me budallallëqe”, plas debati në BBV3! Ledjona përplaset me Julin: Mos të të nxjerr keq unë kam…

INA
INA

02/02/2024

Banorër e BBV3 e kanë nisur ditën me debate që në mëngjes.

Ndër ta ka qenë Juli dhe Ledjona të cilët janë kapur me fjalë. Juli e akuzon Ledjonën se qesh vetëm me budallallëqe, ndërkohë që ajo i kthehet duke i thënë se “ka qeshur edhe kur ka thënë budallallëqe Juli që të mos e nxjerrë keq”.

Ledjona: Po pse të lutem, kur e thua një fjalë mbaje!

Juli: Po po do merrem me ty unë.

Ledjona: E di çfarë do të thotë ti thuash tjetrit vetëm me budallallëqe qesh? Po ti bën 100 budallallëqe me të tjerët edhe unë kam qeshur mos të nxjerr keq.

Një tjetër përplasje ka ndodhur mes Eglës, Ledjonës dhe Gabrieles. Këta dy të fundit kanë tentuar të zgjojnë nga gjumi Eglën dhe ajo i është kthyer me tone të larta.

“Të gjithë me kacabunj që në mëngjes”, u shpreh me nerva Ledjona.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ