Qetsori lë garën

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Qetsori ka vendosur të lërë garën një ditë para finales.

Ai ju ka uruar banorëve sukses, me shpresën se të gjithë do shkojnë në finale. Ai ju ka thënë se pavarësisht debateve të gjithë janë karaktere të mira dhe shokë të mirë.

Qetsori po ashtu ka falënderuar të gjithë qytetarët për mbështetjen që i kanë dhënë.

Në fund doli që ishte mision i dhënë nga vëllai i madh dhe buxheti arriti 80 mijë euro.

Por Qetsori tha se ju qëndron fjalëve që ka thënë.

Mbetet të shihet nëse del apo do vazhdoj.

TË FUNDIT
17 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
1 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

17 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ