Qetsori “përplaset” ashpër me Luizin: Mendon se je i fortë! Këngëtari: S’të llogaris fare

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/03/2023

Luiz Ejlli është kthyer në kundërshtarin më të fortë për Qetsorin, i cili tha se ka për të thyer rekord botëror dhe se ka për ta fituar ai këtë edicion të Big Brother dhe edicionin e ardhshëm.

Ai madje përmendi edhe njëherë faktin që Luizi nuk është lojtar i fortë dhe se ka për të dalë nga Big Brother.

Qetsori i tha Luizit se atij i ka hipur vetja në qejf dhe se kur ndodh kjo gjë, është problem.

Luizi: Provoje edhe njëherë te treshi se në kohë je

Qetsori: Unë do provoj shumë gjëra

Luizi: Mbarë e mirë t’u priftë

Qetsori: Priftin nuk e bën dot me mua

Luizi: Mbarë e mirë t’u priftë thashë

Luizi: Do e shohësh ti si do fitosh, sapo të dalësh në nominim me mua dhe me një tjetër dhe fillon bën valixhet

Qetsori: Akoma të rren mendja se je tip i fortë ëë?

Luizi: Shumë, aq sa nuk ta merr mendje

Qetsori: Ty të ka hyrë vetja në qejf

Luizi: Më ka hyrë dhe po e shijoj

Qetsori: Pyete Kiarën, të ka thënë Kiara kush jamë unë?

Luizi: Kush je ti?! Kush je ti mo? Me pyet Kiarën kush je ti? Po ç’më duhet mua. Mua s’më interesin hiç ti.

Qetsori madje debatoi edhe me Armaldon, duke i thënë atij që kur të debatoi të qëndrojë aty e të mos largohet. Ai i tha Maestros se nuk ka pse ndërpret biseda./OraNews.tv

TË FUNDIT
20 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

20 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ