Qetsori-Ronaldos: Ke burrëri ti? Unë do të të zhburrëroj

Iliria News Agency
Iliria News Agency

3 Prill, 2023

Rikthimi i katër banorëve të vjetër në BBV ka sjellë dinamika dhe debate të reja në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri.

Ronaldo ka debatuar me Qetsorin. Ishte Ronaldo ai që e ngacmoi me fjalë dhe Qetsori iu përgjigj duke i thënë se do e zhveshë nga burrëria kur t’i vijë ora.

Ronaldo nga ana e tij u shpreh mi gatshëm dhe se mezi po e pret këtë moment.

Pjesë nga debati

Qetsori: Kam parë trima unë si puna jote.
Ronaldo Sharka: Sa burra kam kaluar unë si puna jote që kanë më shumë fjalë sesa vepra!
Qetsori: Ashtu ëë?
Ronaldo Sharka: Vetëm laparosin gjithë ditën, vetëm lidhje me burrërinë nuk kanë.
Qetsori: S’kanë lidhje me burrërinë ë?
Ronaldo Sharka: Me çfarë ka lidhje?
Qetsori: Ke burrëri ti, do të të zhburrëroj?
Ronaldo Sharka: Hë jepi. Kam, kam jepi.
Qetsori: Do të të vijë ora pa merak. Do të të zhburrëroj fare do të të zhvesh fare nga burrëria. Do të të vijë ora.
Ronaldo Sharka: Si pra si?
Qetsori: Mos u nxito avash, avash.
Ronaldo Sharka: Mezi po pres.
Qetsori: Po ti prit, çfarë ke ti, do të të vijë ora, do e shohësh.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ