Qetsori: Kam dëshirë që fitorja të shkoj në Kumanovë (VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Qetsori dhe Nita kanë zhvilluar një debat në lavanteri.

Qetsori i ka ofruar Nitës një ofertë që t’i bëjë thirrje mbështësve të tij për t’a votuar Nitën.

“Do t’u them mbështetësve të mijë t’a votoni në Botën. Kam dëshirë që fitorja të shkoj në Kumanovë. Por me një kusht, që ditëve në vijim ne të rrojmë bashkë dhe ti injorojmë banorët tjerë. Tu ikim skemave të tyre, se ata njihen më moti”, është shprehur Qetësori, i cili ka thënë se ka hequr dorë prej garës, sepse njëherë e ka fituar Bigbrother Albania.

Qetsori disa herë e ka thënë se ka qenë në Kumanovë dhe ka shumë miq atje. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ