Qoku: A kanë nevojë shqiptarët e Maqedonisë së Veriut për ndryshim? Arben Taravari sot u përgjigj: PO.

INA
INA

03/02/2024

Bekim Qoku

A kanë nevojë shqiptarët e Maqedonisë së Veriut për ndryshim? Arben Taravari sot u përgjigj: PO.

Reagimet e qytetarëve tregojnë se sa i drejtë është vendimi i kryetarit të ASH-së Arben Taravari.
Vendimi i Arbenit na dëshmon që interesi publik ende mund të triumfojë mbi atë privat.
Ai na tregoi se politika shqiptare përmban vlerat të larta morale dhe mund t’i rezistojë tundimit të forcave të errëta.
Shpirtrat opozitarë sot liristh mund të ndihen krenarë dhe të përfaqësuar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dokumente pasaporta

Qytetarët e Shkupit mund të kontrollojnë online nëse pasaporta e tyre është gati

Talat Xhaferi

Xhaferi në Samitin e Investimeve për Ballkanin Perëndimor të BERZH-it

Izet Mexhiti

Mexhiti mesazh Grubit: S’jemi derivat i Dik Martit dhe shtëpive të verdha

Taravari Gostivar

Halil Snopçe u caktua kryetar i shtabit zgjedhor të degës së ASH në Gostivar

Arben Taravari3

Taravari: Maqedonia një herë ka zgjedhur president në Kuvend, pse mos ta bëjmë sërish!

bdi kryesia

BDI e vetme apo bashkë Selën në zgjedhje, në lojë edhe emra tjerë?!

levizja-besa

Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor (FOTO)

fatmirbytiqi

Bytyqi: Kjo qeveri është treguar me vepra e jo me fjalë

demiri-750x430-1

Ministri i Shëndetësisë për REL – Demiri: Nëse jam ministër pas zgjedhjeve kam plan për klinikat

INFO

NA NDIQ