Qoku: BDI dëboi mbi 500 mijë shqiptarë

Picture of INA
INA

03/07/2024

Deputeti nga radhët e VLEN ka adresuar kritika ndaj BDI dhe regjimit të kaluar.

“Korrupsioni madhor, nepotizmi masiv, pasurimi i shpejtë i ministrave dhe politikanëve të regjimit të kaluar, dëbimi i mbi 500 mijë shqiptarëve në këto 20 vitet e fundit, nuk mund të mbulohet thjesht me muhabete që i bëjnë tregtarët e flamujve të po atij regjimi”, është shprehur Qoku. (INA)

TË FUNDIT
22 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
30 minuta
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
34 minuta
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
1 orë
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
1 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

ME TE LEXUARA

2 orë
Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik
1 ditë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
1 ditë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
2 orë
Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji
1 ditë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
19 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

LEXO MË SHUMË

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

taravari-arbennn

Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

INFO

NA NDIQ