Qoku: Kundërmon erë hapsane, Merko a do të jetë i pari i BDI-së që do përfundoj në burg?

ina-online
ina-online

10 Korrik, 2023

Këshilltari i Albin Kurtit, aktivisti politik Bekim Qoku përmes një postimi në facebook ka thumbuar kreun e komunës së Strugës, Ramiz Merko, duke shkruar se a do të jetë ai funksionari i parë që do të përfundoj në burg.

“Kundërmon erë hapsane. A do të jetë Ramiz Merko funksionari i parë i lartë i BDI-së që do të përfundojë në burg për korrupsion madhor?”, ka shkruar Qoku.

Kreu i Strugës, Ramiz Merko vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes pas shpalljes person “non grata” nga SHBA-të. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-00-08-01-741-edit_com.facebook.katana

Ndërron jetë Musadik Pajaziti i Grupit të Kumanovës

Screenshot_2023-09-21-23-35-55-588-edit_com.facebook.katana

Ringjallet “Ilirida”

higjiena komunale shkup protest

Këshilltarët e ASH-së rrëzojnë vendimin e Maznevës, rikthejnë në punë punëtorët e NPK “Higjiena Komunale” Shkup

IMG_5173

Kasami takim me Lazim Destanin, çka u dakorduan?

policia-1-1-1392x766

Dramë në Shkup: Përleshen fizikisht dy kinezë

harta-komunat-shqiptare-maqedoni

“Struga dhe Çairi më së paku premtime të mbajtura”/14 komuna shqiptare “nën thjerrën” e IDEA-s

IMG_5172

Fronti Evropian? – Hoxha: Nuk duhet hedhur si ide, jemi të hapur të bisedojmë!

IMG_5169

Taravari: Aleanca ka besueshmëri stabile në elektorat

IMG_5171

Spitali i Kumanovës me drejtore të re

INFO

NA NDIQ