Quajti tekstet e tij banale, Don Xhoni i kthehet Sinan Vllasaliut: Ato që s’i ke arrit me vite, i kam bërë me 22

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/01/2023

Vijon përplasja verbale mes këngëtarit të njohur të muzikës popullore Sinan Vllasaliu dhe këngëtarit më në zë të repit, Don Xhoni.
Kësaj here reagimi vjen nga Don Xhoni.

Ai ka reaguar në rrjetin e tij social Instagram pasi këngëtari Sinan Vllasaliu tha për Don Xhonin se “Nuk e njoh këtë çunin. Kam dëgjuar tekstet, ato tekste banale nuk i kam shkruar unë. Nëse ke një fjalor të tillë se kam bërë unë por ti, ti merre përgjegjësinë”.

“Heshtje gjithandej! Krejt këto rekorde që po i thyej qysh s’po ju vjen marre mu krahasu masnej. Ato që si keni mrri me vjet jam tu i thy me 22 vjet bebe, jam tu a q* rekordet rënd. Pranoje ose jo senet shihen, njerëzit flasin. Këto janë fakte, hala kam me jep shumë e me ju bind çdo dit e më shumë o dashamirët e mi. Urime ky vit i ri e ishalla veq hajër e gëzime.”, shkruan Don Gjoni në Instagram.

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Sinan Vllasaliu u përfshi në një përplasje verbale në shkurt të vitit që lamë pas me këngëtarët më në zë të repit, Mozzik dhe Don Xhoni.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ