Rada Trajkoviq flet për kërcënimet me jetë që i merr

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26 Mars, 2023

Politikanja serbe Rada Trajkoviq, ka folur rreth kërcënime me jetë që i merr.

Trajkoviq në Podcastin “Snaga Uma” (Fuqia e mendjes) tha se kjo i shqetëson shumë fëmijet e saj.

Ajo theksoi se nuk iu beson njerëzve.

Politikanja serbe thotë se për të shkruajnë “zi e terr”.

“Duke qenë se po marr paralajmërime të ndryshme për likuidime, si mund të mbijetoj? Prandaj fëmijët më ndjekin kudo. Ata shqetësohen se do të më ndodhë diçka dhe unë nuk u besoj njerëzve. Sepse ka shumë gjëra që kanë shkruar për mua. Ka kaq shumë gjëra të tmerrshme për mua, saqë kur lexon gjithçka që shkruhet dhe çfarë është në rrjetet sociale, të vjen keq”, tha ajo shkruan Kossev, përcjell Klankosova.tv

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

BLINKEN

Blinken nga Oslo kërkon shtensionim të menjëhershëm në veri

berisha

Berisha: Rama ndihmës i Vuçiq, i ka futur thika pas shpine Kosovës

vosja osmani zelenski

Presidentja Osmani takohet me Zelenskyn në Moldavi

Mitrovica

Sulmohen dy shqiptarë në Mitrovicën e veriut

“Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”, këndojnë protestuesit shqiptarë në jug të Mitrovicës

protesta jugu mitrovices

Pavarësisht thirrjeve të institucioneve, dhjetëra qytetarë mblidhen në urën mbi Ibër

kfor leposaviq zvecan

Numër më i vogël i protestuesve në Zveçan

Edita Tahiri

Tahiri: Kurti të plotësoj kërkesat e Amerikës, pavarësisht se është antiamerikan

abdulla-hoti

Hoti ia kujton Kurtit që Hovenier i kishte “treguar diçka që ai nuk dinte për veriun”

INFO

NA NDIQ