Rama e nis ditën me këto foto, ja çfarë shkruan

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm, duke publikuar disa fotografi në Facebook.

Bëhet fjalë për disa fotografi të shkrepura në mbrëmje nga Prrenjasi.

Në to tregohet ndryshimi i bërë si pasojë e investimit, në qendrën e qytetit.

“Mirëmëngjes dhe me këto to pamje të qendrës së Prrenjasit mbrëmë, pas realizimit të projektit të financuar nga Programi Kombëtar i Rilindjes Urbane, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook. /a.y/noa.al