Rama: Një tjetër kompani prestigjioze do të nisë fluturimet direkte drejt aeroportit të Rinasit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka ndarë lajmin për nisjen e fluturimeve direkte drejt aeroportit ndërkombëtar “Nënë Tereza” nga një kompani spanjolle.

Fluturimet sipas tij, do të nisin nga 20 qershori.

“🔴 LAJM I MIRË🛬
Një tjetër kompani prestigjioze do të nisë fluturimet direkte drejt aeroportit ndërkombëtar “Nënë Tereza”🙏
Iberia 🇪🇦spanjolle nga 20 qershori do të fluturojë Madrid-Tiranë-Madrid😊”, shkruan Rama.

TË FUNDIT
2 ditë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake
4 ditë
Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën
4 ditë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin
4 ditë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
5 ditë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

ME TE LEXUARA

2 ditë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

LEXO MË SHUMË

ushtria forcat e armatosura shqiperi

Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

david cameron

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën

ksamil sarande

“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

edi rama shkup

Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

Do bombardohen shkollat! Alarmi që ngrit në këmbë Shqipërinë

policia-shqiperi shqiptare

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov! Të shtëna edhe ndaj RENEA-s

Edi Rama

Media greke pas takimi të Ramës me shqiptarët në Athinë: Marrëdhënia mes Shqipërisë dhe Greqisë përballë një ngërçi

edi rama

Rama flet për Çamërinë nga Athina: Emigrantët përjetuan poshtërimin e fshesave të zeza

INFO

NA NDIQ