Rama publikon pamje nga stadiumi ‘Arena Kombëtare’, qytetarët e tallin në rrjet: Po i ngrihet …

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një video mbi punimet që po kryhen në stadiumin “Arena Kombëtare”. Video e publikuar nga Rama përfshin momentet nga nisja e punimeve dhe deri më sot. Por ndjekësit e Kryeministrit në rrjet nuk kanë nguruar të përdorin batuta dhe tallje në drejtim të tij.

“Arenës vetëm i ngrihet…”, është një nga komentet poshtë videos së postuar nga Rama.