Ramadani flet për ndeshjen e Shqipërisë me Italinë

ina-online
ina-online

02/04/2024

Ylber Ramadani e ka vlerësuar Italinë, por ka thënë Shqipëria synon fitore.

Euro 2024 fillon gjatë muajit qershor dhe Shqipëria gjendet në Grupin B, së bashku me Italinë, Spanjën e Kroacinë.

“Do të jetë një ndeshje e bukur për mua, luaj në Itali dhe Italia është një ekip i fortë, por ne hyjmë në fushë për të fituar”, ka thënë futbollisti shqiptar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

berat-gjimshiti-djimshiti

“Moment krenarie për të gjithë ne” – Gjimshiti flet pasi eliminoi Liverpoolin me Atalantan e tij

XHAKA GRANIT

Granit Xhaka po çmend, as anglezët nuk e ndalen

fenerbahce

Fenerbahce eliminohet

salah

Liverpoolit nuk i bën punë fitorja, eliminohet nga Atalanta e Gjimshitit

kloop

Klopp: Krijuam 67 goditje në tre ndeshjet që nuk i fituam, e çuditshme

akil

Sot mbahet seanca dëgjimore për xhudistin Akil Gjakova – kërkohet paraburgimi i tij

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

Anceloti

Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë

Pep Guardiola

“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit

INFO

NA NDIQ