Ramadani: Isha në rrezik për jetë, më trajtuan si fëmija i presidentit

Picture of INA
INA

17/05/2024

Ylber Ramadani e kaloi një rrezik të madh për jetën disa javë më parë

Mesfushori i Lecces u përball me një problem shumë të rëndë shëndetësor, por që fatmirësisht tani e gjitha ka kaluar.Këtë e tha vetë Ramadani gjatë një bisede me DAZN dhe falënderoi publikisht Leccen për mbështetjen e tyre.

“Isha vërtet shumë i sëmurë, rrezikova të vdisja”, përsërit Ramadani dy herë për DAZN Talks.

Më pas mesfushori i Kombëtares Shqiptare i falënderon të gjithë:

“President, drejtor sportiv, trajner, klub ishin të gjithë pranë meje. Isha shumë i shqetësuar, por tani jam mirë. Për dhjetë ditë më shikonin sikur të isha fëmijë i presidentit apo drejtorit.”

Më 23 prill, Lecce lëshoi ​​një buletin zyrtar mjekësor:

“Ramadani pësoi një absces në qafë që i shkaktoi vështirësi në frymëmarrje për disa ditë. Sportisti iu nënshtrua menjëherë analizave dhe terapive të specializuara, të cilat i lejuan të shmangte operacionin”.

TË FUNDIT
1 orë
UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret
2 orë
2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin
6 orë
Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë
9 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
11 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...

ME TE LEXUARA

23 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
11 orë
Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose...
22 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
9 orë
Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu
20 orë
Rezultat që nuk i konvenon Shqipërisë, Hungaria e mposht në fund Skocinë
6 orë
Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë

LEXO MË SHUMË

shqi spanja

UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret

kombetarja

2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin

tifozet kuq e zi

Ndeshja Shqipëri-Spanjë, FSHF jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët shqiptarë

berat gjimshiti

Gjimshiti: Me Spanjën s’është e pamundur, do u tregojmë pse jemi këtu

zvicra

Vijimi i “Euro 2024”/ Zvicra kundërshtare e mundshme e Italisë, ose…

zlatko dalic

Zlatko Daliç, optimist për kualifikimin: “Jemi gati për të mundur Italinë”…

messi

Messi sot e ka ditëlindjen, i mbush 36 vjet

Ronaldo

Ronaldo: Në vend të parë, krenar për këtë ekip!

kroacia futboll

Kroaci–Itali luhet për gjithçka

INFO

NA NDIQ