Ramiz Lladrovci pyetet për Albin Kurtin, i kthehet gazetarit me përgjigje epike (VIDEO)

ina-online
ina-online

8 Gusht, 2023

Një nga kryetarët e komunave më të komentuar Ramiz Lladrovci ka pritur T7 në ambientet e zyreve të tij për ta parë nga afër punën në Drenas.

Mes tjerash ai ka treguar edhe për projektin që e karakterizon sezonin veror, Muaji i Mërgatës.

“Kemi punuar fort për një mikëpritje të mirë të bashkëatdhetarëve tanë, parkingun edhe sivjet do ta kenë pa pagesë”, tha Lladrovci.

Pashmangshëm nuk kaloi pa komentuar edhe situatën politike në vend, e po ashtu edhe kryeministrin Kurti.

Ramiz Lladrovci – kryetari që nuk ‘lëshon pe’ për kurrgjë, tregon si po kujdeset për mërgimtarët në Drenas dhe lidhjen që ka me nipin dhe mbesat.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Albin-Kurti1

Kurti: Shumica e sulmuesve në Banjskë, pjesëtarë të Mbrojtjes Civile ose Brigadës Veriore

Ursula von der Leyen

Sot Parlamenti Evropian diskuton për situatën në veri

banjske dhenderri serb

Dhëndri serb i shqiptarëve: Nuk kam frikë nga Policia e Kosovës, jemi bërë miq (VIDEO)

baza ushtarake serbe

Kjo është baza e re ushtarake serbe që po ndërtohet në afërsi të kufirit me Kosovën (FOTO)

Kudusi Lame

Gjeneral Lama: Aleksandër Vuçiqi, komandant i paaftë dhe frikacak…

German Foreign Minister Annalena Baerbock speaks during a news conference following a meeting with her Polish and French counterparts in Lodz, Poland March 1, 2022. Tomasz Stanczak/Agencja Wyborcza.pl via REUTERS ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. POLAND OUT. NO COMMERCIAL OR EDITORIAL SALES IN POLAND.

Gjermania “thirrje urgjente” Beogradit të ulë numrin e trupave në kufi

vucic-1

Plani mizor i Vuçiqit, gjenerali shqiptaro-amerikan zbardh prapaskenat: Planifikon rrëmbimin e policëve të Kosovës!

Canak

Sulmi terrorist në veri, Çanak: Inteligjenca perëndimore e dinte, kurthi për Vuçiçin

pasaporta-e-kosoves-800x460-1

Ambasada Gjermane: Kush ka pasaportë të Kosovës, nga 1 janari lëvizë pa viza në zonën Shengen

INFO

NA NDIQ