Ramos nuk do të rikthehet te Sevilla, spanjolli shkon në Arabinë Saudite

Picture of INA
INA

30/06/2023

Pavarësisht zërave se Sergio Ramos mund të kthehet te Sevilla, dhe dëshirës së vetë lojtarit, klubi spanjoll nuk e ka ndërmend ta afrojë atë, raporton Relevo.

Sevilla nuk e konsideron rikthimin e mbrojtësit.

Në të njëjtën kohë, theksohet se informacioni për dëshirën e 37-vjeçarit spanjoll për të luajtur sërish për ekipin e fëmijërisë së tij është i vërtetë.

Familja e tij dëshiron të kthehet në Spanjë dhe në Sevilje ai ka gjithçka që i nevojitet, duke përfshirë një fermë.

Megjithatë, e ardhmja e ish-lojtarit të PSG-së dhe Real Madridit nuk është te Sevilla.

Shoqëruesit e futbollistit i pëlqejnë opsionet nga Arabia Saudite. /G.D abcnews.al/

TË FUNDIT
3 orë
Chelsea merr 28 futbollistë në SHBA, ftohet edhe Armando Broja
5 orë
Ballkani luan sot ndaj Hamrun, në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës
5 orë
Një tjetër lajm i keq për Harry Kane
5 orë
U përfol për një transferim në Arabinë Saudite, Guardiola sqaron të vërteten e De Bruyne
18 orë
​Milani tenton sërish për Brojën

ME TE LEXUARA

1 ditë
Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit
1 ditë
Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A
1 ditë
Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit
20 orë
Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut
18 orë
​Milani tenton sërish për Brojën

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

Chelsea merr 28 futbollistë në SHBA, ftohet edhe Armando Broja

ballkani kf

Ballkani luan sot ndaj Hamrun, në rrethin e dytë të Ligës së Konferencës

kane

Një tjetër lajm i keq për Harry Kane

Pep Guardiola

U përfol për një transferim në Arabinë Saudite, Guardiola sqaron të vërteten e De Bruyne

Armando Broja

​Milani tenton sërish për Brojën

shendrit dehari

Shëndrit Deari shpallet kampion i ri tenisit në Maqedoni të Veriut

rej manaj

Manaj pritet në mënyrë fantastike nga fansat e Sivassporit

osimeh

Osimhen për të thyer rekordin? Shitjet më të shtrenjta të Serisë A

mbappe mbape

Real pritet të shesë 4 milionë fanella të francezit në vit

INFO

NA NDIQ