Rasti i Bon Vivantit, Policia vë në kërkim zyrtarisht “Dukën” – ja për çka e akuzon

INA
INA

11 Gusht, 2023

Policia ka vënë në kërkim Dukagjin Nikollën i njohur me nofkën “Duka”.

Ai po kërkohet për “Vrasje të rënde në tentativë”, “Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”, “Përdorim i armës apo mjetit të rrezikshëm”, “Mbajtja në pronësi kontroll ose posedim të pa autorizuar të armëve”.

Duka është njëri nga personat e përfshirë në përleshjen me armë në lokalin “Bon Vivant”, ku u vra një person dhe mbetën të lënduar 20 të tjerë.

https://www.facebook.com/KosovoPolice/posts/pfbid02eaAEsDSvNBaQyKLL56GfitKwP6yn7tjdNFDFMugbSc9PCEYF2dT6uJvCPW1mPyKyl

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vjosa osmani biden

“Vjosa Osmani e ka marrë këtë garanci nga Joe Biden”/ Profesori jep mesazhin e fuqishëm për Kosovën

operim-transplant-zan-mitrev-operacion

Mjekë nga Turqia me stafin vendor operuan 12 fëmijë në QKUK

policia kosoves

Tre serbët e arrestuar për krime lufte ishin lokalizuar nga AKI

Donika Gervalla

Gërvalla i reagon Vuçiqit: Pavarësia e Kosovës nuk shkel Kartën e OKB-së

Zoran Milanoviq - Aleksander Vuçiq

Përplasja indirekte e Vuçiqit e Milanoviqit rreth Kosovës

escobar eskobar gabriel

​Escobar: Nuk shoh asnjë dëshmi njëanshmërie të Miroslav Lajçak

svecla xhelal

Sveçla: Urdhri për hedhjen e granatës mbrëmë në Veri erdhi nga Vuçiqi

dardan molliqaj

Molliqaj: Shumë qytetarë do të gëzohen kur të rrëzohet Qeveria Kurti

escobar eskobar gabriel

Escobar: Jam i shqetësuar për mesazhet që vijnë nga Prishtina, tregon nëse mund të ketë masa nga ShBA

INFO

NA NDIQ