Vizita tek babai i Hashim Thaçit në Brojë, Limani akuza Ahmetit dhe Grubit

INA
INA

3 Qershor, 2023

Kryetari i BDI, Ali Ahmeti i shoqëruar nga zv/kryeministri Artan Grubit dje shkuan në Kosovë për të vizituan babain e presidentit Hashim Thaçi në fshatin Brojë.

Por lidhur me këtë vizitë ka reaguar anëtari i kryesisë qëndrore të BESËS, Fatmir Limani e ka cilësuar si një vizitë me një prapvijë tjetër.

Ja reagimi i Limanit përmes një postimi në rrjetet sociale:

• Delegacionit të Shtabit të Përgjithshmëm të U. Ç. K-së, i paraprijë nga Karadyzeni dhe shoqëruar nga drejtori i Speciales-A. Grubi, vizitojnë (me sherr) Kullën heroike në Brojë.
• Dërgojnë hisen e fitimit nga kazinot, për të siguruar mjete-mbrojtjeje të shefit, i cili në mbledhjen e fundit të L. P. K-së, Karadyzenin e shpalli tradhëtar.
• Drejtor i Llotarisë dhe On-Line Kazinos- Përparim Bajrami me shefin A. Grubi e hapin kuletën e bëmirësisë në kurriz të taksapaguesve shqiptarë të Iliridës.
*Ps: ZOT, cëlët përfaq’sojnë U. Ç. K… ?!!!

Shih postimin KËTU

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

iphone dyqan

Sa rroga nevojiten për iPhone 15 në Maqedoni dhe në rajon

market

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

Digital era Romaing

Prej sot roamingu me BE më lirë për qytetarët e Maqedonisë së Veriut

mickoski

Mickoski: Deputetët do të largohen nga Kuvendi nëse qeveria provon ta miratojë Ligjin për amnisti me procedurë të shkurtuar dhe flamur evropian

bujar osmani

Trupat serbe pranë kufirit me Kosovën, Bujar Osmani kontakton Daçiqin: Mirëpres deklaratën për tërheqje

Polici-a-2-750x430

Rast i rëndë në Shkup! Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

zemra semundje

Shtohen sëmundjet e zemrës tek të rinjtë në Maqedoni, mjekët apelojnë për kontrolle

INFO

NA NDIQ